Gospodarstwo Agroturystyczne Ewa Walker

Gospodarstwo agroturystyczne, znajdujące się w małej mazurskiej wsi Jaśkowo (gmina Pisz), to wyjątkowe miejsce gwarantujące ciszę i odpoczynek oraz tanie noclegi o każdej porze roku. Nasze gospodarstwo usytuowane jest w samym sercu Puszczy Piskiej, w pobliżu jeziora Wiartel i jeziora Nidzkiego.

Agroturystyka to doskonałe rozwiązanie, które zapewnia miły i aktywny wypoczynek w cichym i spokojnym miejscu. W okolicy oznaczonych jest kilka atrakcyjnych szlaków spacerowych, rowerowych oraz turystycznych, które zachęcają do wycieczek. W pobliżu znajduje się teren wioski narciarskiej Wiartel, z oznaczonym szlakiem dla narciarzy biegowych (wypożyczalnia nart w Wiartlu). W Jaśkowie oraz Wiartlu - możliwość wypożyczenia sprzętów wodnych.

Informacje

Zakwaterowanie

od 14:00 do 10:00

Do dyspozycji gości:

Kuchnia ogólnodostępna, Miejsce na ognisko, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne), Grill, Sala kominkowa

Na terenie obiektu:

Sport i rekreacja (Boisko do gry)

Internet:

Internet (wifi)

Dla kogo?

Dla rodzin z dziećmi:

Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Łóżeczko dziecięce), Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci, Piaskownica, Huśtawka, Sala telewizyjna / gier / świetlica).

Dla biznesu:

Sala konferencyjna

Dla zmotoryzowanych:

Parking/Garaż (Parking)

Kontakt

Jaśkowo 5 | 12-200 Pisz

608 085 783

tchymus@o2.pl